Blog

Brzy u nás najdete e-shopy dvaceti vinařů

23.09.2014 | Autor: Marie

Vítáme vás na portálu Mojivinari.cz, který vám přináší e-shopy malých vinařů na jednom místě. Aktuálně u nás najdete obchody prvních osmi vinařů, u kterých můžete rovnou začít nakupovat. To je ale teprve začátek. Už teď pro vás totiž máme domluvených dvanáct dalších vinařů. Jejich e-shopy budeme postupně spouštět. Těšit se můžete třeba na vinařství Šabata ze Zaječí, které je známé svými skvělými červenými víny.

 

A co vás v e-shopech našich vinařů čeká? Ve většině z nich najdete nabídku osmi vín. U některých se nabídka změnšila, orotože už jim zásoby vína docházejí, ale nezoufejte. Během pár měsíců nalahvují ročník 2014 a můžete začít ochutnávat nové kousky.

 

Někteří vinaři Vám také během roku nabídnou své sekty, které rozhodně stojí za ochutnání. Ve svém e-shopu je bude mít třeba Jakub Šamšula z Čejkovic nebo třeba Jan Plaček z Moravských Bránic, který na portálu Mojivinari.cz brzy přibude.

 

Zřejmě největší cenností, kterou byste časem na portálu Mojivinari mohli koupit, ale bude nabídka špičkových červených barrikových vín od Petra Bízy z Čejkovic. U něj je rozhodně na co se těšit.

 

A ještě doporučení na závěr – až budete nakupovat u svých oblíbených vinařů, nezapomeňte si pak ve svém profilu ohodnotit, jak vám chutnala jednotlivá vína. Alespoň budete příště vědět, co koupit. A třeba pomůžete s výběrem i ostatním.