Blog

Degustace vinařství Škrobák

12.02.2015 | Autor: Admin

Portál Mojivinari.cz zahajuje pravidelné degustace s vinaři. Postupně budete moci ochutnávat vína všech, kteří mají na portálu svůj e-shop. První degustace bude v pondělí 16. února s Martinem Škrobákem, který vás osobně provede svými víny. Zarezervujte si včas místo v kavárně NACAFE na pražské Letné na telefonu 776 887 339.

 

Vinařství Škrobák z Čejkovic patří není příliš velké, zato je známé svými exkluzivními víny. Letos bodovalo třeba v čerstvě vyhlášeném Salónu vín, kde získalo medaili za Rulandské bílé, pozdní sběr 2013. I když ten už bohužel na portálu nekoupíte. 

 

Na degustaci se tak můžete kromě běžných vín těšit i na speciality jako je Cuvée Přátelství, Zweigeltrebe rosé Frizzante nebo sekt vinařství Škrobák 3Sekt 2012 Brut. Po degustaci, která zahrnuje i občerstvení, si samozřejmě můžete všechna vína koupit nebo u vinaře objednat.

 

Z nejbližších dalších degustací se můžete těšit na ochutnávky vín vinařství Šamšula, Plaček nebo vinařství Bíza.

 

A mimochodem - proč zrovna kavárna NACAFE? Protože má příjemnou atmosféru a krásný interiér, protože patří našim kamarádkám, protože je na pražské Letné, ke které máme zvlášť vřelý vztah a protože jsem přesvědčena, že právě tady si degustaci užijete nejlépe.

 

Těšíme se na viděnou,

 

Marie