jak fungujeme

Vynechali jsme prostředníky. Vynechali jsme obchodní marže. Vynechali jsme tvrdé podmínky pro vinaře.

A vytvořili místo, kde si budete moci kupovat svá oblíbená vína přímo od těch, kdo je vyrábí. Tedy od samotných vinařů.

A proč jsme to udělali? Abyste si nemuseli kupovat v obchodech zbytečně předražená vína. A aby na vínu vydělávali ti, kteří do každé láhve vkládají kromě mnoha hodin práce i kus sebe. Tedy vinaři.

U nás má každý vinař vlastní eshop. U každého platíte kromě vína i poštovné.

Chcete-li za poštovné ušetřit, vyzvedněte si víno ve skladu Mojivinari.cz.

Chcete-li za jedno poštovné ochutnat co nejvíce vinařů, zkuste degustační boxy.

Jak to funguje?

Portál Mojivinaři.cz soustředí na jednom místě e-shopy malých českých a moravských vinařů, u kterých můžete nakupovat. V součastnosti jich je 15 a každý týden budou přibývat další.

Vinaři sami rozhodují, jaká vína v e-shopu prodávají a za jakou cenu. Každý vinař má také vlastní způsoby dopravy a platby.

Pokud u vinaře nakoupíte, a nebudete s nákupem spokojeni, vyřizuje reklamace vinař. Detailní informace a kontakty najdete v e-shopu každého vinaře.

Co je tedy portál Mojivinaři.cz?

My jsme zprostředkovatelé obchodu mezi vámi a vinařem. Za prodávané zboží ani jeho doručení neneseme žádnou zodpovědnost.

Jsme ale také ti, kteří osobně znají každého vinaře, který má na portálu svůj e-shop. Pokud tedy nebudete spokojeni s vyřízením objednávky či reklamace, neváhejte se na nás obrátit.

Nespolehlivé vinaře můžeme z portálu kdykoliv vyloučit.

Co je sklad Mojivinaři?

Abychom usnadnili a zlevnili přepravu vína, otevřeli jsme si v Praze sklad Mojivinaři. V něm mohou vinaři objednané zboží uložit a zákazníci si jej mohou vyzvednout a to zdarma.

Protože ale víno vozí do skladu sami vinaři, kteří nejezdí do Prahy kažý týden, musíte počítat s delší dodací lhůtou. Maximálně by to mělo být 14 dní.

Co jsou degustační boxy?

Abychom vám usnadnili výběr vína, zřídili jsme na portálu Mojivinaři.cz e-shop s Degustačními boxy. V nich budou namíchaná vína jedné odrůdy vždy od různých vinařů. Aktuální nabídku boxů najdete v záložce degustační boxy a to v balení buď 3 nebo 6 lahví.

E-shop s degustačními boxy provozuje portál Mojivinaři.cz, proto se s případnými reklamacemi obracejte vždy na nás. Detailní informace a kontakty najdete v e-shopu s degustačními boxy.

Založení i provoz e-shopu je zdarma.

Pokud jste vinař a zajímala by vás spolupráce s portálem Mojivinaři.cz, pak není nic jednoduššího.

Stačí se nám ozvat a domluvit, kdy začneme. Založení i provoz e-shopu je zdarma. Vinaři platí pouze 10% provizi z prodaného vína.

Co ještě plánujeme?

Chceme, aby se portál Mojivinaři.cz stal největším vinařským portálem a nejoblíbenějším místem pro nákup i prodej vína. Aby každý veděl, že když hledá víno přímo od vinaře, najde ho u nás.

A pokud jde o bližší plány, tak v brzké době chceme zavést degustace vín s našimi vinaři.