Doprava a platba

Doprava

Každý vinař na portálu Mojivinari.cz má vlastní pravidla dopravy zboží. Detaily najdete vždy v konkrétním e-shopu vinaře v záložce doprava a platba.

Zboží bývá expedováno nejpozději během tří dnů, to ale neplatí v případě doručení zboží do skladu Mojivinaři v Praze. V takovém případě je zboží expedováno nejpozději do deseti pracovních dnů.

Při nákupu degustačního boxu v e-shopu Mojivinaři je zboží expedováno nejpozději během tří dnů.

Nejčastěji vinaři nabízí tuto přepravu:

1. Zásilková služba - většina vinařů používá jako přepravce společnost TopTrans. Zboží je doručeno do 24 hodin od předání zásilky
2. Uloženka.cz - většina vinařů nabízí poslání zboží službou Uloženka. Zboží lze takto doručovat pouze na pobočky Uloženky v krajských městech. Zboží je doručeno zpravidla do 48 hodin od předání zásilky.
3. Vyzvednutí ve skladu Mojivinaři - zboží si můžete vyzvednout i zdarma ve skladu Mojivinaři v Praze. Musíte ale počítat s delší dodací lhůtou. Zboží do Prahy vozí sami vinaři a dováží ho zpravidla nejdéle do 14 dnů od objednávky. Pokud zvolíte tento způsob doručení, budete následně informováni o datu, kdy bude objednané víno k vyzvednutí
4. Osobní rozvoz vinařů - někteří vi aři mohou při větší objednávce nabízet i individuální rozvoz. Na tomto způsobu dopravy se musíte s vinaři dohodnout osobně. Datum závozu záleží na možnostech vinaře
5. Rozvoz degustačních boxů po Praze - v rámci akční služby nabízíme rozvoz po Praze za zvýhodněnou cenu. Takto je možné doručovat pouze degustační boxy.

Platba

Každý vinař na portálu Mojivinari.cz má vlastní pravidla plateb za zboží. Detaily najdete vždy v konkrétním e-shopu vinaře v záložce doprava a platba.

Nejčastěji vinaři nabízí tyto způsoby plateb:

1. Dobírka - hotová platba při převzetí zboží od zásilkové služby nebo ve skladu Mojivinaři. Služba je zpoplatněna. Detaily jsou uvedeny v jednotlivých e-shopech i v objednávkovém formuláři ještě před potvrzením objednávky.
2. Platba na účet bankovním převodem - zboží je expedováno až po připsání platby na účet prodávajícího.
3. Platba online bankovním převodem systémem PayU - možná pouze v e-shopu s degustačními boxy.
4. Platba online platební kartou - možná pouze v e-shopu s degustačními boxy.